سایت حقوقی محمد حسنی

 

 

اساسنامه موسسه حقوقی عدل فردوسی

شماره ثبت : 27794

ارائه كليه خدمات حقوقی و به عنوان مشاوره حقوقی و انجام كليه امور وکالت در مراجع قضایی -اداری - مالی - ثبتی - دادگاه‌های خانواده - شهرداریها و کمیسیون های آن به ویژه کمیسیون ماده پنج -دادگاه های عمومي و انقلاب و مراجع مربوط به تعزیرات حکومتی- مراجع مالیاتی و کمیسیون های آن - هیئت هاي تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی ودیوان عدالت اداری- همچنین ارائه كليه خدمات حقوقی شامل مشاوره وهمچنين انجام كليه امور وکالت از طرف خارجیان در مراجع داخلی مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و موازین حقوقی بین الملل و انجام امور داوری اعم از داخل و بین المللی

 
 
 
 

درصورتی که نیاز به وکیل دارید می توانید به موسسه حقوقی عدل فردوسی مراجعه نمایید. موسسه حقوقی عدل فردوسی با قبول کلیه دعاوی دادگستری از جمله کیفری ، حقوقی ، خانواده ، امور شهرداری ها ، دیوان عدالت اداری ، ثبتی ، ملکی و سایر دعاوی دادگستری درخدمت هموطنان عزیز می باشد.

وب سایت موسسه : ferdose.ir

قانون دائمی شدن قانون آیین د ادرسی کیفری

مرجع تصویب: مجلس شوراي اسلامي 
شماره ویژه نامه: ۱۰۶۰
چهارشنبه،۲۰ تیر ۱۳۹۷
سال هفتاد و چهار شماره ۲۱۳۵۷
 
قانون دائمی شدن قانون آیین د ادرسی کیفری 
شماره۳۹۸/۲۷۴۶۸                                                                       ۱۳۹۷/۴/۱۰
 
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی
 
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
 
در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم (۱۲۳) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری که با عنوان طرح تمدید قانون آیین دادرسی کیفری به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده بود، با تصویب در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۳/۹ و تأیید شورای محترم نگهبان، به پیوست ابلاغ می‌شود.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی
 
شماره۴۷۲۲۱                                                                              ۱۳۹۷/۴/۱۶
 
وزارت دادگستری
 
در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست «قانون دائمی شدن قانون آیین‌دادرسی کیفری» که در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ نهم خردادماه یکهزار و سیصد و نود و هفت مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۳ به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۳۹۸/۲۷۴۶۸ مورخ ۱۳۹۷/۴/۱۰ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.
 
رئیس جمهور ـ حسن روحانی
 
 
 
قانون دائمی شدن قانون آیین د ادرسی کیفری
ماده واحده ـ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب ۱۳۹۲/۱۲/۴ با اصلاحات و الحاقات بعدی از تاریخ انقضای مدت اجرای آزمایشی آن، دائمی می‌شود.
 
 
قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ نهم خردادماه یکهزار و سیصد و نود و هفت مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در مورخ ۱۳۹۷/۳/۲۳ به تأیید شورای نگهبان رسید.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی
 
 http://www.rrk.ir/Laws/ShowLaw.aspx?Code=17115