سایت حقوقی محمد حسنی

 

 

اساسنامه موسسه حقوقی عدل فردوسی

شماره ثبت : 27794

ارائه كليه خدمات حقوقی و به عنوان مشاوره حقوقی و انجام كليه امور وکالت در مراجع قضایی -اداری - مالی - ثبتی - دادگاه‌های خانواده - شهرداریها و کمیسیون های آن به ویژه کمیسیون ماده پنج -دادگاه های عمومي و انقلاب و مراجع مربوط به تعزیرات حکومتی- مراجع مالیاتی و کمیسیون های آن - هیئت هاي تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی ودیوان عدالت اداری- همچنین ارائه كليه خدمات حقوقی شامل مشاوره وهمچنين انجام كليه امور وکالت از طرف خارجیان در مراجع داخلی مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و موازین حقوقی بین الملل و انجام امور داوری اعم از داخل و بین المللی

 
 
 
 

درصورتی که نیاز به وکیل دارید می توانید به موسسه حقوقی عدل فردوسی مراجعه نمایید. موسسه حقوقی عدل فردوسی با قبول کلیه دعاوی دادگستری از جمله کیفری ، حقوقی ، خانواده ، امور شهرداری ها ، دیوان عدالت اداری ، ثبتی ، ملکی و سایر دعاوی دادگستری درخدمت هموطنان عزیز می باشد.

وب سایت موسسه : ferdose.ir

درباره آيين‌نامه حفاظتي كارگاه‌هاي ساختماني چه مي‌دانيد؟+دانلود

دانشنامه حقوقي/
براي حفظ سلامتي و حقوق كارگران ساختماني، قوانين مختلفي پيش بيني شده كه آيين‌نامه حفاظتي كارگاه‌هاي ساختماني از اين جمله است.

به گزارش خبرنگار حقوقي قضايي باشگاه خبرنگاران، يكي از مهمترين مسايل پيش روي همه كارگران ساختماني مساله امنيت و حفاظت در حين كار است.


قانون مسايل مختلفي را براي حفاظت از كارگران ساختماني در نظر گرفته كه تدوين آيين نامه حفاظت از كارگاه‌هاي ساختماني، به همين منظور تدوين شده است.

متن كامل اين آيين نامه را اينجا دانلود كنيد.

به نقل از:http://www.yjc.ir/