سایت حقوقی محمد حسنی

 

 

اساسنامه موسسه حقوقی عدل فردوسی

شماره ثبت : 27794

ارائه كليه خدمات حقوقی و به عنوان مشاوره حقوقی و انجام كليه امور وکالت در مراجع قضایی -اداری - مالی - ثبتی - دادگاه‌های خانواده - شهرداریها و کمیسیون های آن به ویژه کمیسیون ماده پنج -دادگاه های عمومي و انقلاب و مراجع مربوط به تعزیرات حکومتی- مراجع مالیاتی و کمیسیون های آن - هیئت هاي تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی ودیوان عدالت اداری- همچنین ارائه كليه خدمات حقوقی شامل مشاوره وهمچنين انجام كليه امور وکالت از طرف خارجیان در مراجع داخلی مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و موازین حقوقی بین الملل و انجام امور داوری اعم از داخل و بین المللی

 
 
 
 

درصورتی که نیاز به وکیل دارید می توانید به موسسه حقوقی عدل فردوسی مراجعه نمایید. موسسه حقوقی عدل فردوسی با قبول کلیه دعاوی دادگستری از جمله کیفری ، حقوقی ، خانواده ، امور شهرداری ها ، دیوان عدالت اداری ، ثبتی ، ملکی و سایر دعاوی دادگستری درخدمت هموطنان عزیز می باشد.

وب سایت موسسه : ferdose.ir

درباره قانون كار چه مي‌دانيد؟+دانلود

دانشنامه حقوقي/
قانون كار مجموعه مقررات را در حوزه كار مشخص كرده كه مي‌تواند پاسخگوي سوالات حقوقي ما در اين زمينه باشد.
به گزارش خبرنگار حقوقي قضايي باشگاه خبرنگاران، قانون كار در مجموعه قوانين تعيين شده  كشورمان داراي فصل و بندهاي مختلف است.
 اين قانون مطالب مختلفي را در مورد حقوق كارگران و كارفرمايان به تفصيل در نظر گرفته كه مي‌تواند راهگشاي همه ما در مسايل حقوقي مرتبط با كار باشد.

متن اين قانون را اينجا دانلود كنيد.

به نقل از:http://www.yjc.ir/