سایت حقوقی محمد حسنی

 

 

اساسنامه موسسه حقوقی عدل فردوسی

شماره ثبت : 27794

ارائه كليه خدمات حقوقی و به عنوان مشاوره حقوقی و انجام كليه امور وکالت در مراجع قضایی -اداری - مالی - ثبتی - دادگاه‌های خانواده - شهرداریها و کمیسیون های آن به ویژه کمیسیون ماده پنج -دادگاه های عمومي و انقلاب و مراجع مربوط به تعزیرات حکومتی- مراجع مالیاتی و کمیسیون های آن - هیئت هاي تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی ودیوان عدالت اداری- همچنین ارائه كليه خدمات حقوقی شامل مشاوره وهمچنين انجام كليه امور وکالت از طرف خارجیان در مراجع داخلی مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و موازین حقوقی بین الملل و انجام امور داوری اعم از داخل و بین المللی

 
 
 
 

درصورتی که نیاز به وکیل دارید می توانید به موسسه حقوقی عدل فردوسی مراجعه نمایید. موسسه حقوقی عدل فردوسی با قبول کلیه دعاوی دادگستری از جمله کیفری ، حقوقی ، خانواده ، امور شهرداری ها ، دیوان عدالت اداری ، ثبتی ، ملکی و سایر دعاوی دادگستری درخدمت هموطنان عزیز می باشد.

وب سایت موسسه : ferdose.ir

مبانى فقهى مجلس خبرگان رهبرى

سیدصمصام الدین قوامى [*]

 

دلیل مشروعیت تشکیل مجلس خبرگان چیست ؟

 آیا پشتوانه فقهى دارد یا نه ؟ قانون اساسى جمهورى اسلامی ایران که این مجلس را پذیرفته است چه مستند شرعی براى این کار داشته است ؟

این مقاله عهده دار پاسخ گویى به پرسش هاى فوق است . نویسنده پس از مفهوم شناسى , فلسفه وجودى و ضرورت تشکیل مجلس خبرگان رهبرى را تبیین کرده ,ادله مرجعیت اهل خبره در تشخیص رهبرى و اشتراط فقاهت در خبرگان را در همین راستا مورد بررسى قرارداده است .

[*] عضو هیأت علمى مجله

جهت رویت لینک کلیک کنید