سایت حقوقی محمد حسنی

 

 

اساسنامه موسسه حقوقی عدل فردوسی

شماره ثبت : 27794

ارائه كليه خدمات حقوقی و به عنوان مشاوره حقوقی و انجام كليه امور وکالت در مراجع قضایی -اداری - مالی - ثبتی - دادگاه‌های خانواده - شهرداریها و کمیسیون های آن به ویژه کمیسیون ماده پنج -دادگاه های عمومي و انقلاب و مراجع مربوط به تعزیرات حکومتی- مراجع مالیاتی و کمیسیون های آن - هیئت هاي تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی ودیوان عدالت اداری- همچنین ارائه كليه خدمات حقوقی شامل مشاوره وهمچنين انجام كليه امور وکالت از طرف خارجیان در مراجع داخلی مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و موازین حقوقی بین الملل و انجام امور داوری اعم از داخل و بین المللی

 
 
 
 

درصورتی که نیاز به وکیل دارید می توانید به موسسه حقوقی عدل فردوسی مراجعه نمایید. موسسه حقوقی عدل فردوسی با قبول کلیه دعاوی دادگستری از جمله کیفری ، حقوقی ، خانواده ، امور شهرداری ها ، دیوان عدالت اداری ، ثبتی ، ملکی و سایر دعاوی دادگستری درخدمت هموطنان عزیز می باشد.

وب سایت موسسه : ferdose.ir

چارچوب تحلیلی- تطبیقی جهت بررسی اسلام هراسی بر اساس اسناد بین‎المللی حقوق بشر


فاطمه محمدی
چارچوب تحلیلی- تطبیقی جهت بررسی اسلام هراسی بر اساس اسناد بین‎المللی حقوق بشر

اسلام هراسی بر تبعیض و نابردباری نسبت به مسلمانان دلالت دارد و اشاعه آن برخلاف ارزش های اساسی بشری است که ضروری است در چارچوب تعهدات به حقوق بشر و رعایت شأن همه افراد بشر بدون توجه به عقیده، رنگ یا کیش آنان با این پدیده برخورد و مقابله صورت گیرد.
خبرگزاری فارس: چارچوب تحلیلی- تطبیقی جهت بررسی اسلام هراسی بر اساس اسناد بین‎المللی حقوق بشر

*فاطمه محمدی  

چکیده:

از آنجا که بیان عقاید و احساسات ضد مسلمانی به شکل روز افزونی در حال افزایش و عادی شدن بوده  و پدیده اسلام هراسی در حال تبدیل به یک مسأله بسیار مهم در جهان اسلام می باشد. و نیز خطر اسلام هراسی و ضد مسلمان گرایی سبب تحلیل بردن حقوق بشر اساسی و جنبه های مهمی از حقوق شهروندی در جهان معاصر گردیده است، این نوشتار برآن است که با بهره گیری از روشی تحلیلی_ تاریخی به بررسی اسلام هراسی به عنوان مقوله ای مهم در جهان اسلام  بر مبنای اسناد و ابزارهای حقوق بشر بین المللی بپردازد.

 جهت رويت ادامه مطلب كليك كنيد