سایت حقوقی محمد حسنی

 

 

اساسنامه موسسه حقوقی عدل فردوسی

شماره ثبت : 27794

ارائه كليه خدمات حقوقی و به عنوان مشاوره حقوقی و انجام كليه امور وکالت در مراجع قضایی -اداری - مالی - ثبتی - دادگاه‌های خانواده - شهرداریها و کمیسیون های آن به ویژه کمیسیون ماده پنج -دادگاه های عمومي و انقلاب و مراجع مربوط به تعزیرات حکومتی- مراجع مالیاتی و کمیسیون های آن - هیئت هاي تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی ودیوان عدالت اداری- همچنین ارائه كليه خدمات حقوقی شامل مشاوره وهمچنين انجام كليه امور وکالت از طرف خارجیان در مراجع داخلی مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و موازین حقوقی بین الملل و انجام امور داوری اعم از داخل و بین المللی

 
 
 
 

درصورتی که نیاز به وکیل دارید می توانید به موسسه حقوقی عدل فردوسی مراجعه نمایید. موسسه حقوقی عدل فردوسی با قبول کلیه دعاوی دادگستری از جمله کیفری ، حقوقی ، خانواده ، امور شهرداری ها ، دیوان عدالت اداری ، ثبتی ، ملکی و سایر دعاوی دادگستری درخدمت هموطنان عزیز می باشد.

وب سایت موسسه : ferdose.ir

قرارهاي جايگزين "بازداشت موقت" كدامند؟

صادقي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران بررسي كرد
قرارهاي جايگزين "بازداشت موقت" كدامند؟
يك وكيل دادگستري گفت: برخي متهمان كه براي آنها قرا بازداشتي صادر نشده به دليل عدم تامين وثيقه لازم بازداشت و زنداني مي‌شوند.
"محمود صادقي"در گفتگو با خبرنگار حقوقي قضايي باشگاه خبرنگاران، در توضيح چگونگي صدور قرار وثیقه براي فرد متهم گفت: آزادی فرد بازداشتی با تامین قرار وثیقه به این معناست که متهم تا زمان تشکیل دادگاه در خارج از زندان خواهد بود، اما در زمان تشکیل دادگاه باید پاسخگوی اتهامات باشد و در صورت مجرم شناخته شدن و محکومیت به زندان، دوباره به زندان بازگردد.

وي با بيان اينكه برخي اوقات قرار وثيقه تبديل به بازداشت مي‌شود ادامه داد: در بيشتر موارد در صدور قرارداد وثيقه، متهم به دليل مبلغ بالا قادر به تامين و پرداخت آن نيست لذا اين فرد بازداشت مي‌شود.
 
صاددقي با بيان اينكه همه راه‌ها به قرار وثيقه ختم نمي‌شود، اظهار داشت: قرار كفالت و التزام از جمله راه‌هاي جايگزيني هستند كه مي‌توانند با توجه اهميت جرم در اختيار قاضي قرار گيرند.
وي در توضيح " قراركفالت" گفت: در اين قرار، متهم باید شخصی را معرفی کند تا ضامن حضور وی در مراحل مختلفی که لازم است بشود كه اين راه تعهدی برای عدم فرار متهم است.
اين حقوقدان همچنين درباره قرار التزام خاطرنشان كرد: در صورت موافقت قاضي، متهم در قرار التزام با واگذاري مدرك يا كارتي متعهد مي‌شود كه در زمان ضرورت در دادگاه حضور داشته باشد.
 
گفتني است؛ وزیر دادگستری با انتقاد از زندانی شدن برخی افراد با قرار وثیقه اظهار داشت: هر ماه بین ۴۰ تا ۵۰ هزار نفر با قرار وثیقه به زندان معرفی می‌شوند.
منبع:http://www.yjc.ir/